• 0 536 240 30 30
  • info@doguper.com.tr

VİZYONUMUZ – MİSYONUMUZ

Vizyonumuz:
Bilgi, Tecrübe ve Uzmanlığımızı müşterimiz ile paylaşarak, hem müşterimizi hem de kurumumuzu geliştirerek,  geleceğe uzun ve kalıcı yaşamlı şirketler olarak yenilenmemizi ve sürdürülebilmemizi sağlamaktır.

Misyonumuz:
Hizmet verilen kişilerin kurumsal yapılarını, güvenirliliğini ve performansını gizlilik politikası çerçevesinde uygunluğunu değerlendirmek, belgelendirilmesini sağlamak, bu belgelendirmenin sürdürebilir olmasını sağlamak ve geliştirmektir.

KALİTE POLİTİKASI

DOĞUPER; yerel ve uluslararası mevzuata uygun şekilde çalışarak ve hiçbir ayırım yapmaksızın herkes için adil ve tarafsız davranarak hizmet verir. Kurum / Kuruluş istek ve beklentileri doğrultusunda herhangi bir maddi kaygı taşımaksızın, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, verdiği hizmetin en üst düzeyde sunulmasını garanti etmektedir.

İlkelerimiz ile

Personel Belgelendirme kuruluşu olarak göstereceğimiz bütün faaliyetlerimizde, bütün müşterilerimize tarafsızlıkla hizmet vermek.

DOĞUPER EN ISO IEC 17024;

Standardının gereklerini yerine getirmek ve sürekliliğini sağlayarak,

SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK.

Personel belgelendirme talebinde bulunan adaylara adil, tarafsız ve eşit yaklaşımlarda bulunmak, bu bağlamda bağımsız, tarafsız ve sadece bilime ve gelişime odaklı süreçlerini işletmek,

Belgelendirdiğimiz tüm müşterilerin bilgilerini gizlilik ve güvenlik şartlarımıza göre korumak ve saklamak, Hizmetleri sunabileceğimiz yerel ve uluslararası pazarlarda hizmet vermek.

DOĞUPER ’in

herkese eşit, adil, tarafsız davranan, güvenilir, yeni fikirlere açık, farklı, ayrım yapmayan belgelendirme merkezi olarak örnek kuruluşlardan biri olmasını sağlamak;

EN BÜYÜK POLİTİKAMIZ VE HEDEFİMİZDİR.